Anasayfa / Soru Sor

Soru Sor

Sorunuz mu var?                                     Üye Ol Giriş

1. Üye iseniz  Kullanıcı girişi yapıp sorunuzu hemen sorabilirsiniz.

2. Üye değilseniz hemen 20 saniyenizi ayırarak ücretsiz üyelik işlemi yapabilirsiniz.

Hemen her web sitesi, bir üyelik hesabı açmanızı istiyor. Hatta kimileri, içeriklerini görüntüleyebilmeniz için bile bunu mecburi tutuyor. DiniRehberim.com içeriğini, üyelik hesabınız olmadan görüntüleyebileceğinize göre neden üye olasınız ki?

Kimlik sahibi olursunuz

DiniRehberim.com kurulduğundan beri 100,000’lerce ziyaretçiyle müşerref oldu. Ancak “Bunlardan hangilerini tanıma fırsatınız oldu?” deseniz, herhalde “Yalnızca üyelerimizi…” diye cevap veririz. Üye olmanın en büyük getirisi de budur: Anonimlikten kurtulursunuz. Üye olan-olmayan tüm ziyaretçilerimiz; profilinizi, düşüncelerinizi, oylarınızı görebilir. “Bir başka ziyaretçi…”den daha fazlası olmak isterseniz, üye olmalısınız…

 

Yazıları yorumlayabilirsiniz
Sözlerimize ekleyebileceğiniz bir şeyler mutlaka var. Ekleyebileceğiniz bu bilgilerin, çalışmalarımızı güçlendireceğini biliyoruz. Üye olarak yazılarımızı yorumlama imkanına sahip oluyorsunuz.

 

Yorumları beğenebilirsiniz
Yorum var, yorum var… Kimi yorum, okuyucuya pek bir şey katmıyor, kimisi ise bazen yazıdan bile daha faydalı oluyor. Bir okuyucu olarak bu farkı kolaylıkla fark edebiliyorsunuz. Başkalarına “iyi yorumu ayırt edebilmede” yardımcı olmak isterseniz, üye olarak yorumları beğenebilirsiniz.

 

Yazıları oylayabilirsiniz
Tıpkı yorumlar gibi, her yazımız da birbirinin aynısı olmuyor. Bazı yazılarımızı gerçekten “çizgi üstü” bulabiliyor, bazı yazılarımızı ise yeterli bulmayabiliyorsunuz. Bir yazı hakkındaki genel fikrinizi, ilgili yazıyı oylayarak bize “hissettirebilir”siniz. Mesajın alınacağından şüpheniz olmasın.

 

Üyelikle Alakalı Sık Sorulan Sorular

Üye oldum, ancak e-posta adresime onay maili gelmedi ? Nedendir ?

Sitemize soru sorabilmeniz için onay mailindeki onayı vermeniz şart değildir. Ancak mailinizi onayladığınız takdirde sorularınızın cevaplanma bilgisi mail adresinize gelebilir.

Onay mailini alamamanızın nedeni nedir?

Hotmail, Yahoo, Gmail gibi ücretsiz e-posta hizmeti veren siteler, SPAM politikası doğrultusunda, kendi kullanıcılarına aynı adresden çok sayıda e-posta iletisi geldiği zaman, o adresi doğrudan SPAM olarak değerlendirmekte ve önemsiz e-postalar klasörüne atmaya başlamaktadır. Dolayısıyla size yollanan onay e-postası da Junk Mail, Spam Mail gibi klasörde bulunuyor olabilir.

Bundan sonra spam olarak değerlendirilmemesi için ne yapabilirim?

Gelen e-postayı önemsiz e-postaların bulunduğu klasörden bulup, “önemsiz mail değil = don’t junk mail = don’t spam mail” şeklindeki linkleri kullanıp güvenilir bir e-posta olduğunu mail sağlayıcınızın öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Yine olmadıysa ne yapabilirim?

1. Farklı bir e-posta adresi temin edip onunla yeniden üyelik yapmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde sorduğunuz soruların cevaplanma bilgilerinin e-posta adresinize gelmesi konusunda da problem çıkmayacaktır.
2. Eğer e-posta adresinizi değiştirmek istemiyorsanız, onayınızı sizin yerinize bizim yapabilmemiz için iletişim kısmından bize mail atıp probleminizi bildirebilirsiniz.

Üyelik işlemini nasıl yaparım?

Açılan ana sayfamızda üst köşede bulunan “Sorunuz mu var?” butonuna tıklayarak üye giriş sayfasına geçin.

Yeni üyelik kutucuğunda gerekli alanlar, altlarındaki yönergelere uygun şekilde doldurulur. Güvenlik kodu kısmına ise gerekli seçim aynen girilir. Ardından “Gönder” butonuna basılarak üyelik işlemi tamamlanır.

Üyelik işlemi tamamlandıkdan sonra soldaki kutucuğu kullanarak hemen soru-cevap kutunuza geçip sorunuzu sorabilirsiniz.Üyelik işleminin ardından e-posta adresinize bir onay maili yollanacaktır. Sorularınızın cevaplanma bilgisinin e-posta adresinize de gelmesini istiyorsanız bu postayı açarak gerekli onaylama işlemini yapmanız gerekmektedir.Bu ekranda ayrıca isterseniz mail adresinizi haber grubumuza ekletip, sitemizden gönderdiğimiz bülten maillerine abone olabilirsiniz.

Üye girişinizi yaptıktan sonra sitenin üstünde beliren üye menünüzü kullanarak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Alternatif İletişim Araçları:
[email protected] veya [email protected]